AKTYWNI = KREATYWNI WIZYTA W GOOGLE POLSKA

google

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 26.10.2015 uczestnicy projektu “AKTYWNI = KREATYWNI” współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich odwiedzili siedzibę firmy GOOGLE Polska w Warszawie. Podczas wizyty uczestnicy projektu mieli możliwość porozmawiania z pracownikami GOOGLE, dowiedzieli się jakie umiejętności i cechy są ważne w pracy ukierunkowanej na nowoczesne technologie i kreowanie przyszłości oraz uzyskali informacje na temat możliwości i warunków podjęcia pracy w tej firmie. Przedstawiciele firmy opowiedzieli o innowacjach jakie tworzone są obecnie w firmie, o możliwościach rozwoju w oddziałach firmy na całym świecie oraz oprowadzili uczestników po niezwykłej siedzibie firmy. W efekcie tej wizyty kilkoro uczestników zadeklarowało chęć „zrobienia wszystkiego co w ich mocy” aby kiedyś pracować dla GOOGLE Polska.

 

W imieniu Wschodniego Klastra Innowacji i uczestników projektu dziękujemy za serdeczne przyjęcie całej ekipie GOOGLE Polska a w szczególności:

Marcie Guzek, Natalii Sakowskiej, Agnieszce Szczesniak, Tomaszowi Weksej, Denisowi Szczęsnemu, Piotrowi Rudnickiemu, Piotrowi Butryn, Kamilowi Nowosad i oczywiście Urszuli Mosiej bez której ta wizyta nie miałaby miejsca. Dziękujemy!