FOTORELACJA Z WARSZTATÓW MASTER OF CREATIVITY I ZAJĘĆ Z MARKETINGU INTERNETOWEGO

Z przyjemnością informujemy, że kolejna grupa szkoleniowa zakończyła swoje zajęcia organizowane przez Wschodni Klaster Innowacji.
Szkolenia z marketingu internetowego odbywały się od 8 do 21 października br. W szkoleniach udział wzięła młodzież ze szkół średnich naszego powiatu. Zajęcia niezmiennie rozpoczęły dwudniowe warsztaty z kreatywności i inicjatywności oraz diagnozowania problemów lokalnych, funkcjonowania organizacji pozarządowych i społeczeństwa obywatelskiego. Druga część zajęć dotyczyła marketingu internetowego. Młodzież na zajęciach wykazywała się sporą aktywnością i ogromną pomysłowością. Spotkania zaowocowały mnóstwem innowacyjnych pomysłów, a oprócz omówionych zagadnień związanych z tematyką szkolenia, uczestnicy projektu współpracowali z Lokalną Grupą Działania Ziemi Kraśnickiej – organizacją pozarządową, dla której przeprowadzono kampanię marketingową w Internecie.
Jesteśmy przekonani, że zrealizowane zajęcia przyczynią się do sukcesów edukacyjnych naszej zdolnej młodzieży.
Wszystkim uczestnikom oraz Lokalnej Grupie Działania Ziemi Kraśnickiej serdecznie dziękujemy za przemiłą atmosferę i udział w naszym projekcie.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z przebiegu zajęć