Kolejne warsztaty z projektowania logotypów za nami!

Miło nam poinformować, że w dniu 28.08.2015 r zakończył się kolejny cykl warsztatowo – szkoleniowy, w ramach projektu „AKTYWNI = KREATYWNI”, dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, który obejmował dwa rodzaje warsztatów:

„MASTER OF CREATIVITY” czyli zajęcia z kreatywności i inicjatywności oraz „AKTYWNI I KREATYWNI POSZUKIWACZE DIAMENTÓW”– warsztaty diagnozowania problemów lokalnych oraz funkcjonowania organizacji pozarządowych i społeczeństwa obywatelskiego. Po zajęciach warsztatowych młodzież uczestniczyła w szkoleniu z zakresu projektowania logotypów i wizualizacji graficznych dla organizacji pozarządowych i inicjatyw społecznych. Uczniowie z kraśnickich szkół zapoznali się z podstawowymi wiadomościami o zasadach projektowania logo, wizytówek, papieru firmowego. Poznali definicję znaku graficznego oraz cechy dobrego logotypu. Efektem warsztatów jest zaprojektowanie przez tę grupę uczestników logotypu, wizytówek i papieru firmowego dla Kraśnickiej Izby Gospodarczej. Wszyscy uczestnicy otrzymali również zaświadczenia o ukończeniu udziału w projekcie „AKTYWNI = KREATYWNI”

Kolejne trzy grupy młodzieży czekają na swoje zajęcia z marketingu internetowego, projektowania stron www i tworzenia projektów na inicjatywy lokalne, które rozpoczną się po wakacjach. Posiadamy jeszcze pojedyncze wolne miejsca na powyższe zajęcia. Wystarczy tylko być uczniem szkoły średniej i zgłosić się do nas. Szczegóły na stronie www.wki.org.pl i pod nr telefonu 509 738 883 Serdecznie zapraszamy.

20150831_095639a 20150831_131649a