Spice Gears konstruuje robota!

Z radością informujemy, że prace nad konstrukcją robota do międzynarodowego konkursu FRC zostały rozpoczęte!

W piątek 15 stycznia do Kraśnika dotarły części robota na tegoroczną rozgrywkę FIRST ROBOTICS COMPETITION . Również z tym dniem drużyna Spice Gears Team5883 pod okiem swoich mentorów zaczęła intensywne prace nad jego konstrukcją.

Aby praca była bardziej owocna drużyna podzieliła się na zespoły. Mechanicy stworzyli ramę i układ napędowy, elektrycy za pomocą układu elektrycznego podłączyli część mechaniczną, a programiści opracowali moduły sterujące robotem. W tym czasie redaktorzy z grupy social media dokumentowali wszystkie postępy, a następnie opublikowali zebrany materiał w mediach i Internecie. Dzięki kilkugodzinnej pracy naszej zdolnej młodzieży robot nabrał kształtów i zaczął się poruszać J

Każde kolejne spotkanie niesie ze sobą nowe wyzwanie dla drużyny, dlatego wspiera ich grupa zaprzyjaźnionych mentorów i inżynierów, którzy przy dalszej budowie oraz udoskonalaniu robota wspomagają ich swoją wiedzą i doświadczaniem.

Jest nam niezwykle miło obserwować naszych młodych konstruktorów, tak bardzo zaangażowanych w ten projekt. Zapał kraśnickiej młodzieży, oraz niepowtarzalność tej inicjatywy zauważa coraz więcej firm i przedsiębiorców, dzięki czemu ciągle zwiększa się grono naszych sponsorów.

Zapał zespołu rośnie z dnia na dzień. Choć przed młodzieżą jeszcze dużo pracy wszystko idzie zgodnie z planem J

Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądało pierwsze spotkanie Spice Gears z robotem obejrzycie galerię zdjęć 😉 Ponad to zachęcamy do bieżącego śledzenia poczynań Teamu 5883 poprzez odwiedzanie strony: http://www.spicegears.pl oraz obserwowanie profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/spicegears/

c2   c3

c8 f3 f4f1