O fundacji – informacje

Redakcja

19 lutego, 2024

Dla Marty i Adama jest to coś więcej niż tylko misja, to pasja. Oboje mają doświadczenie w dziedzinie rozwoju i technologii. Jednym z kluczowych aspektów pracy Marty i Adama jest dogłębne zrozumienie ekosystemu, w którym działają. Mają sieć ekspertów, do których mogą się zwrócić, jeśli potrzebują informacji, porady lub pomocy. Jest to ważne, ponieważ oznacza, że mają do dyspozycji znacznie więcej wiedzy, którą mogą wykorzystać. Jeśli szukają inwestycji w biznes, raczej nie będą mieli trudności ze znalezieniem nikogo, kto chciałby zainwestować w ich pomysł.

Adam Czarnecki

O nas - Adam Czarnecki

Adam jest wielkim pasjonatem automatyki. Jest specjalistą w dziedzinie robotyki, sztucznej inteligencji i systemów sterowania. Pracował z wieloma różnymi rodzajami rozwiązań automatyki, od prostych systemów sterowania ruchem po złożone rozwiązania automatyki przemysłowej. W swojej karierze zgromadził ogromną wiedzę specjalistyczną w zakresie projektowania i wdrażania systemów zautomatyzowanych. Posiada rozległą wiedzę techniczną oraz dogłębne zrozumienie zasad informatyki i inżynierii. Posiada również rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów i zdolność krytycznego myślenia. Adam Czarnecki jest również biegły w rozwiązywaniu problemów złożonych systemów i identyfikowaniu potencjalnych problemów z systemami automatyki. Ponadto posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne i potrafi w jasny sposób przedstawiać koncepcje techniczne zarówno odbiorcom technicznym, jak i nietechnicznym.

Marta Radkiewicz

O nas - Marta Radkiewicz

Marta jest specjalistką w dziedzinie robotyki i zwolenniczką kobiet w branży technologicznej. Marta jest ekspertem w dziedzinie wizji robotów i wizji komputerowej, a także opublikowała prace naukowe na temat uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Ma swój własny kanał na YouTube, na którym uczy ludzi robotyki. Pracuje również jako niezależny konsultant, współpracując z firmami przy projektowaniu robotów i tworzeniu rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji. Marta z pasją zachęca kobiety do podejmowania pracy w naukach ścisłych i dzieli się swoją wiedzą z każdym, kto chciałby dowiedzieć się więcej o robotyce. Zapraszając więcej kobiet do branży technologicznej, Marta przyczynia się do tego, że staje się ona miejscem bardziej otwartym i zróżnicowanym.

Polecane: